O mnie i o usługach

Jestem wykwalifikowaną tłumaczką języka angielskiego (magister filologii rosyjskiej UW, Diploma in Public Service Interpreting), z szesnastoletnim doświadczeniem zdobytym na terenie Wielkiej Brytanii.

Moje nazwisko znajduje się na liście tłumaczy sektora publicznego – National Register of Public Service Interpreters.

Oferuję zarówno tłumaczenia ustne (na miejscu, telefoniczne i wideo), jak i pisemnezwykłe i poświadczone (w Polsce zwane popularnie tłumaczeniami przysięgłymi). Tłumaczenia poświadczone wyłącznie na język angielski.

Specjalizuję się w tłumaczeniu tekstów  z zakresu prawa, medycyny i medycyny sądowej.

Świadczę usługi m.in. dla sądów, policji, NHSu, szkół, opieki społecznej, lokalnych władz, prawników (w tym specjalizujących się w prawie rodzinnym oraz prowadzących sprawy o odszkodowania powypadkowe) i dla klientów indywidualnych.

Klienci prywatni angażują mnie m.in. do tłumaczenia podczas rozpraw w sądach ds. drobnych roszczeń (Small Claims Courts) oraz innych rozpraw, jeśli nie przysługuje im tłumacz zapewniony przez sąd, podczas mediacji rodzinnych lub z byłym partnerem/pratnerką, w przychodniach i szpitalach, a także podczas posiedzeń dyscyplinarnych w miejscu pracy oraz posiedzeń w sprawie skarg złożonych przez moich klientów.

Korzystając z moich usług, mają Państwo możliwość ustalenia bezpośrednio z usługodawcą terminu, formatu oraz sposobu i miejsca ich realizacji. Wszystkie moje tłumaczenia poprzedzone są dokładnym zbadaniem przedmiotu i wykonane na najwyższym poziomie, dzięki czemu pisemne czyta się je jak oryginał, a podczas ustnych słyszy język polski, a nie ponglish. Zawsze dostarczane na czas.

Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 0795 72 55 122 lub mejlowy na adres info@goshatranslations.com albo na messengerze (link do mojego profilu na FB znajduje się na dole strony) w celu omówienia Państwa potrzeb i ustalenia ceny usługi oraz terminu realizacji. Ze względu na specyfikę tłumaczeń ustnych, nie zawsze mogę odebrać telefon, więc, jeśli nie dobieram, proszę zostawić wiadomość głosową lub wysłać sms. Na pewno odezwę się do Państwa jak tylko będę ponownie wolna.